× Inzerát není aktivní

EKO-MAX PELLET PLUS | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

EKO-MAX PELLET PLUS, foto 1 Topení, krby, ohřev, Kotle | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

EKO-MAX PELLET PLUS je kotel s automatickým hořákem na pelety, se zásobníkem paliva umožňujícím několikadenní, automatický chod. Kotel splňuje nejvyšší ekologické normy třídy 5 podle normy EN 303-5:2013 a ECODESIGN, což bylo potvrzeno certifikátem vydaným „Zkušebním ústavem energetických zařízení CUE”.

Tepelný výměník je vyroben z atestované kotlové oceli P265GH o tloušťce 6 mm (vnitřní rozměr) a 4 mm (pro vnější prvky). Těleso kotle je tvořeno konvekčními kanály, topeništěm a popelníkem. Plné zaplnění zásobníku palivem umožňuje automatickou práci kotle ústředního topení po mnoho dní.

Kotel je vybaven automatickým peletovým hořákem. Hořák je vybaven mj. automatickým zapalováním, automatickým pohyblivým roštem čistícím topeniště a systémem regulace výkonu hořáku.

Kotel je vyráběn s výkonem: 16-23-30 kW. Jakožto výrobce jsme zavedli mnoho variant konfigurace celého kompletu tak, aby byl kotel pro klienta co možná nejfunkčnější. Klient má možnost výběru mj. strany zásobníku, strany otevírání dvířek kotle.

Podobné inzeráty

53 000 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Topení, krby, ohřev / Kotle
Město: Nymburk
Obnoveno: 3.10.2018
Prodejce: Jiří Kadlec
ID: 1935603

Jiří Kadlec
Share Share Share