Elektromechanik/čka | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Do strojní výroby v Plzni hledáme šikovné elektromechaniky a elektromechaničky.
Zaměstnání vhodné i pro absolventy či ženy.

Náplň práce:
- příprava a rozvod kabeláže po střechách a podvozcích vozidel.
- drobné opravy
- práce dle výkresové dokumentace.

Požadavky:
• Min. vyučení v elektrotechnickém směru
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP nebo ŽL.
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy či ženy s praxí v oboru
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Nástup možný ihned

Hodinová mzda:
• mzda až 250Kč / hod. dle pracovního zařazení
• ŽL až 300kč/hod.dle pracovního zařazení
Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 608 660 145 .