Elektromechanik ve výrobní společnosti | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu svěřené technologie
- Provádění preventivní údržby elektrických zařízení v areálu firmy a odstranění závad

Požadujeme:
- ÚSO/ SO vzdělání, obor elektrotechnický
- odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
- zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobrá technická orientace
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Znalost Symatic S5,S7

Nabízíme:
- nástup IHNED nebo dohodou
- pracoviště v Teplice
- náborový příspěvek

- firemní benefity - stravenky, dovolená navíc
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo