Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Exkurze do království grotesky - humor | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Exkurze do království grotesky - humor, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Exkurze do království grotesky". Knihu napsal Ondřej Suchý a vydalo nakl. Práce, edice Kamarád v Praze roku 1981. Ilustroval Ondřej Suchý Vl.Kladiva. Kniha má tyto části: Račte vstoupit, Maxi Linder, Chaplin v Praze,, Harold Lloyd, Frigo - Buster Keaton, Laurel a Hardy, Leonid Jengibarov, Doslov - cesta k lidskému srdci. Kniha je v pěkném, nepoškozeném stavu a má 120 stran + 32 str. fotografií černobílých.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 2.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2196549

Jarka
Share Share Share