Exotický francouzský buldoček štěňata | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Exotický francouzský buldoček štěňata, foto 1 Zvířata, Psi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chovatelská stanice Thunder Of Black Moon Vám představuje nový vrh exotických francouzských buldočků Matka Lilac, otec Blue-merle tan
Nový výrobce odstínů isabella, platina, světově proslulé krevní linie s genetickými testy, perfektní zdraví, temperament a anatomii. Vychován v profesionálních podmínkách, pod dohledem. Připraveni k rezervaci, v polovině prosince budou připraveni k převzetí a do nového domova, několikrát vyčištěni od parazitů a kompletně očkovaní. Máme také další mladý vrh, Lilac Merle, Merle, Lilac a Blue.

Video štěňat:
https://app.gemoo.com/share/home?codeId=Ml24qjWo8w1JO

Kontaktní Telefon:
+381605200194

E-mail: motoservisturinski@gmail. com

Podobné inzeráty

Fenka hledá domov

Rena je krásná fenka ovčáka, miluje lidskou společnost, ráda se mazlí. Je ale perfektním skokanem a tak jí běžný plot nedělá problém. Také není vhodná k dalším pejskům. Věk cca 8 let.
Umístěna v útu...
Cena: Cena dohodou

Bílý švýcarský ovčák s PP

Nabízím štěňata bílého švýcarského ovčáka s PP. Štěňátka budou k odběru od 11.8., při odběru budou řádně očkována, odčervena a čipována. Štěňátka mají předpoklad klidné povahy. Cena je 30 000Kč za pej... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Zvířata / Psi
Druhy psů: Francouzský buldoček Město: Praha
Přidáno: 13.10.2023
Prodejce: Stefan
ID: 2433145

Stefan
Telefon: +38 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share