Factor Base KIDS - multivitamín přírodní pro děti | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Factor Base KIDS - multivitamín přírodní pro děti, foto 1 Pro děti, Zdraví a hygiena | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Doplňuje vitamíny a minerály, posiluje obranyschopnost organismu. Je multivitamínovým přípravkem, který doplní do organismu nejen potřebné vitamíny a minerály v optimálním množství a vzájemném poměru, ale navíc obsahuje další mimořádné složky.
Např. vápník z jedinečného 100% přírodního multiminerálního komplexu z mořských řas, který je organismem mimořádně dobře vstřebatelný, vykazuje lepší biologickou funkčnost, než vápník z jiných zdrojů a přináší klinicky potvrzené zdravotní přínosy. Dále obsahuje zdroj vitamínu C - extrakt ze šípku a kyselinu askorbovou a výrobek je slazen steviovými glykosidy (z rostliny stévie), která je vhodná i pro diabetiky, neovlivňuje glykémii a navíc má mnohonásobně vyšší sladivost, než jiné zdroje.
Kombinace všech účinných látek obsažených ve Factor Base Kids dělají z tohoto výrobku mimořádně silný prostředk pro posílení imunitního systému.

Je možno objednat telefonicky, e-mailem, nebo na uvedeném skype. Posíláme poštou, platné pro celou ČR. Brno a okolí si mohou vyzvednout produkt osobně. Produkt mohou prodávat pouze distributoři OKG.
Nezávislý distr.OKG, Andrea Veselá - 01-0055nula3

Podobné inzeráty

Plenkové kalhotky Baba+Boo

Plenkové kalhotky Baba+Boo v denní sadě Pro Holky. Vhodné pro děti od cca 3 – 15kg. Moderní látkové pleny se nejen díky neodolatelném designu, ale i jejich kvalitě a ceně stávají u maminek stále oblíb... Cena: 799 Kč

UŽÍVEJTE si zimu BEZ NEMOCÍ :)

Jsou vaše děti často nemocné? Tráví hodně času raději zavřené doma?
Posilte jejich imunitu PŘÍRODNÍMI MULTIVITAMÍNY Factor Base Kids. Naše děti 2 roky nemusely užívat ATB (dcera je dříve brala každý...
Cena: 705 Kč
705 Kč

Kategorie: Pro děti / Zdraví a hygiena
Město: Brno
Obnoveno: 12.1.2017
Prodejce: Andrea Veselá
ID: 15917

Andrea Veselá
Telefon: +42 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share