HDMI kabel Monster M Series M2000 HD 1,21m | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

HDMI kabel Monster M Series M2000 HD 1,21m, foto 1 TV, audio, video, Televizory | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Superrychlý HDMI kabel Monster M Series M2000 HD je určen pro každého nadšence technologických lahůdek. Je ultimátním řešením pro každého, kdo hledá definitivní HD zážitek z domácího kina. Poskytuje maximální kvalitu pro aktuální a příští generace zařízení. Získejte nejlepší obraz a zvuk s rozlišením HDTV, moderními projektory, Blu-ray přehrávači herními konzolami. Užívejte si špičkové 3D filmy a hry v maximální kvalitě. Technické parametry kabelu jsou vskutku impozantní. Podpora přenosových rychlostí 21 Gb/s, podpora 3D, 600Hz, rozlišení 4Kx2K, 8-16bit barevná hloubka, 7.1 bezztrátový prostorový zvuk, HEC – High Speed ethernet channel, ARC - audio return channel, certifikován ISF a Simplay HD. Monster je předním světovým výrobcem vysoce výkonných kabelů, které spojují audio/video komponenty pro domácí sestavy, systémy do auta a profesionální použití. Produkty Monster Cable jsou nezbytnou součástí pro audiofily, nahrávací studia, zvukové profesionály, hudebníky a nadšence domácího kina. Značka Monster je synonymem pro precizní kvalitu a vysoký výkon.

Parametry:
Distribuce: CZ
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma

Podobné inzeráty

Motorizovaný držák LCD TV do 107 cm, nosnost 35 kg, flexibilní rozteč otvorů

Motorizovaný držák plochých televizorů s ramenem sklopným v úhlu 15° směrem dolů. Zvláště vhodné pro televize s úhlopříčkou od 58 do 107 cm. Malá vzdálenost od stěny.
Expresní doručení Českou poštou ...
Cena: 3 119 Kč

LED televize Sencor SLE 24F55M4

LED televize Sencor s detailním Full HD rozlišením a funkcí nahrávání DVB-T/C vysílání na USB. Úhlopříčka 61 cm, 2× HDMI vstup, PC vstup, rychlá odezva, základní hotelový režim, USB přehrávač (DivX/M... Cena: 3 209 Kč
3 889 Kč

Kategorie: Elektronika / TV, audio, video / Televizory
Stav: Nové Město: Praha
Přidáno: 13.8.2014
Prodejce: Inzerent
ID: 1069348

Share Share Share