× Inzerát není aktivní

Hledá hezký domov. | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledá hezký domov., foto 1 Zvířata, Kočky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Domov hledá HANÝSEK
Kocour Hanýsek s malými, jakoby ospalými očky je mohutný cca 5tikilový rezavý kocour ve věku zhruba 6 let. Přidružil se k jedné kočičí komunitě, kde dostával pravidelně jídlo; od tamtud se dostal do našeho depozitu.
Hanýsek je a bude dobrý kamarád, není to již žádný rapl, žádný divoch, přesto kočičí osobnost, kterou je třeba respektovat. Je to prostě rezatý a mohutný Pan kocour s malými přimhouřenými očky, který bude milovat každého, kdo mu dá pořádnou porci jídla.
Hanýsek je již vykastrovaný, čipovaný a očkovaný kombinovanou vakcínou PureVax RXPCh proti inf. kočičím chorobám. Nachází se v dom. depozitu u Liberce, do nového domova půjde po podpisu adopčním smlouvy a úhradě příspěvku na provedenou vet. péč.

Podobné inzeráty

Kočky

‼️‼️‼️Pozor pro vsechny útulky, depozita a ty, kteří hledají domov kočičkam‼️‼️‼️
Apeluji a varuji před tímto sadistou, který si s oblibou adoptuje kočičky/koťátka z útulků, depozit a jeví se jako zk...
Cena: Zdarma

Kocourek hledá domov.

Claud

Krásný, velký kocour Claud, cca rok starý, se od podzimu potloukal v našem okolí a přiživoval se, kde se dalo. Protože asi vyrostl venku, bez lidského kontaktu, byl divoký a nakonec byl odchy...
Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Zvířata / Kočky
Druhy koček: Ostatní Město: Liberec
Obnoveno: 8.2.2023
Prodejce: Jitka Nezdarová
ID: 2192954

Jitka Nezdarová
Share Share Share