Hledáme posily do týmu! Operátor/ka ve výrobě Olomouc/ubytování | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Budete se podílet na výrobě dílů pro výbavu prodejen, logistických center, letišť a jiných provozů.

Nejedná se o pásovou výrobu.

Požadujeme:

● Minimálně základní vzdělání.
● Dobrý zdravotní stav.
● Manuální zručnost.
● Dodržování pracovní morálky.
● Zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy.

Nabídka:

● Moderní a čisté pracovní prostředí.
● Přátelský kolektiv.
● Práce na dohodu o pracovní činnosti DPČ/ hlavní pracovní poměr HPP.
● Možnost přesčasů.
● Možnost týdenních záloh.
● Zajímavé platové ohodnocení.
● Měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,...).
● Dotované stravování.
● Možnost ubytování.
● Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.
● 25 dní dovolené

Pracovní náplň:

Co u nás budou dělat muži?

obsluhovat automatické a poloautomatické stroje a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky)
montovat finální výrobky
kontrolovat množství a kvalitu vyrobených dílů

Co u nás budou dělat ženy?

manipulovat s díly
obsluhovat automatické a poloautomatické stroje (ohýbačky)

Zaměstnání je možné na brigádu i dlouhodobě na hlavní pracovní poměr.
Praxe není nutná, vše vás rádi naučíme.

210 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Olomouc
Přidáno: 30.10.2023
Prodejce: Lucie
ID: 2434407

Lucie
Telefon: +42 XXX Ukázat celé