Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Houby na všechny způsoby - kuchařka | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Houby na všechny způsoby - kuchařka, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám kuchařku -" Houby na všechny způsoby". Knihu sepsala Stanislava Koblihová fotografie jsou od Vl.Doležala. Vydalo nakl. Dona v Č.Budějovicích roku 1996. Kniha má např. tyto části: Polévky, omáčky, smažené pokrmy, dušené pokrmy z hub, houby a těstoviny, další zapékané pokrmy, houbové pokrmy s rýží, houby-součást masitých jídel, houbové přílohy, saláty a pomazánky, zavařování, mražení a sušení hub. Kuchařka je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 120 stran. Vhodná i jako pěkný dárek pro milovníky hub.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.2.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2190290

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share