Indukční varná deska Mora MICT620FC | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Indukční varná deska Mora MICT620FC, foto 1 Bílé zboží, Sporáky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Moderní indukční varná deska MORA MICT620FC je skvělým designovým doplňkem a praktickým pomocníkem v jednom. Jde o dotykem ovládaný spotřebič, který disponuje čtyřmi varnými zónami s plynulou regulací výkonu a dvěmi Hi-light zónami, což usnadňuje ideální přizpůsobení připravovanému pokrmu. Design varné desky oživují zkosené hrany. Mezi funkce, které v kuchyni opravdu oceníte patří například automatické vypnutí indukční zóny po jedné minutě - stačí tedy odebrat nádobí z desky a pak se již můžete věnovat svým aktivitám. Navíc lepší organizaci v kuchyni zajistí funkce časovače až do 99 minut pro vybranou varnou zónu. Díky technologii SPRINT můžete skokově zvýšit výkon zóny 200 mm na 3000 W a zrychlit tak přípravu jídla. Velký důraz je kladen také na bezpečnostní prvky, které u tohoto spotřebiče reprezentuje ukazatel zbytkového tepla, pokročilá dětská bezpečnostní pojistka a také automatické vypnutí desky. Výborná je rovněž podpora funkce rozpoznávání nádoby. Varná deska MORA MICT620FC pracuje s jmenovitým příkonem 6,7 kW.

Parametry:
Značka: Mora
Typ varné desky: indukční
Materiál desky: sklokeramické
Počet plotýnek/hořáků: 4
Typ ovládání: senzorové
Požadované vlastnosti: automatické zapalování
Distribuce: CZ
Expresní doručení Českou poštou (Balík do ruky) zdarma

Podobné inzeráty

Celoplynový sporák Indesit KN3G21S(X)/EU S nerez

Celoplynový sporák Indesit KN3G21S(X)/EU S v nerezové barvě se skleněným poklopem. Hořáky i trouba jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou pro vaše bezpečí. Minutkou si můžete nastavit čas vaření.

Par...
Cena: 5 099 Kč

Kombinovaný sporák Indesit KN3G61SA(X)/CZ S nerezový

Kombinovaný sporák Indesit KN3G61SA(X)/CZ S v nerezové barvě s plynovou varnou deskou, která je vybavena 4 hořáky. Hořáky jsou pro vaše bezpečí samozřejmě s bezpečnostní pojistkou. Při přípravě jídla ... Cena: 4 299 Kč
5 029 Kč

Kategorie: Elektronika / Bílé zboží / Sporáky
Stav: Použité Město: Praha
Přidáno: 13.8.2014
Prodejce: Inzerent
ID: 1076605

Share Share Share