JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

JEŘÁBNÍK/VAZAČ - Plzeň + ubytování, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Přijmeme zaměstnance na pozici JEŘÁBNÍK/ VAZAČ.

Požadujeme:
- jeřábnický průkaz A ( neplatný průkaz obnovíme)
- vazačský průkaz
- praxi na halovém, mostovém jeřábu.

Nabízíme:
- smlouva na HPP
- možnost přesčasů
- možnost záloh
- možnost ubytování

Plat:
až 130,-/hod. dle pracovního zařazení

Nástup dle dohody.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051
Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Podobné inzeráty

Sádrokartonář

Nabízím práci sádrokartonáře Olomouc a Humpolec. Více info na tel. 737137521. 150Kč/hod. Cena: 150 Kč

Obsluha svařovacího robota

PRO VÝZNAMNÍ PODNIK V KOPŘIVNICI HELDÁME KOLEGY PRO OBSLUHU SVAŘOVACÍHO ROBOTA

NÁPLŇ PRÁCE:
Výroba dílů pro automobily i zemědělské stroje.
Obsluha svařovacího robota a vizuální kontrola provede...
Cena: 155 Kč
130 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Jiné Město: Plzeň
Obnoveno: 6.4.2021
Prodejce: Aneta Randová
ID: 2047390

Aneta Randová