× Inzerát není aktivní

Jak zvýšit imunitní systém? Řešte jej co nejdříve!! | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Jak zvýšit imunitní systém? Řešte jej co nejdříve!!, foto 1 Móda a zdraví, Kosmetika | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Někdy totiž může být pozdě a kolečko: nemoc, léky, nemoc, léky, nemoc léky se může rozběhnout a z vlastní zkušenosti vím, že z toho nejde moc pak ven.

Nám nepomáhaly žádní marťánci a tabletky, ale pročištění a harmonizace organismu, ale také jsem to nevěděla!

A jaké jsou další zkušenosti?

IMUNITA SE ZLEPŠILA!
Synovec Petr (7 let) navštěvoval 2 třídu ZŠ a měl velmi oslabenou imunitu - za 1. pololetí zameškal 210 hodin. Po seznámení se společností OKG začal dennne užívat 1 lžičku OK Alfa+ a OK Omega+. Díky výrobkům OKG jeho imunita zesílila natolik, že ve 2. pololetí zameškakl pouze 2 hodiny! Nyní je mu 10 let a je stále zdráv.
Šárka V.

CÍTÍM SE ZDRAVÁ A PLNÁ ENERGIE!
Je mi 32 let. Trápily mě časté nemoci, nachlazení, snížená imunita, celková únava a vyčerpání. Navíc jsem měla i kožní problémy a hodně mi vypadávaly vlasy. Po užívání OK Alfy plus, OK Omegy plus a Emulipsu se začal stav zlepšovat a přidala jsem ještě OKG Factor Base a OK Tau plus. Po 5ti měsících jsem měla čistou kůži, začaly mi vyrůstat nové vlasy a už 10 měsíců jsem zdravá a plná energie. Navíc jsem po půl roce užívání zjistila, že se mi snížila hladina bilirubínu v krvi na normál a mám konečně bílé oči. Výrobky užívám i nadále jako prevenci. Děkuji a doporučuji každému.
Ing. Zdenka Z., Brno

Minimálně doporučujeme OK Alfa+ za 810,- Kč .. dětem přidat OK Omega+, nebo OK Gama+, pro dospělé nejlépe OK Omega3 Complete

Pro více info se neváhejte se mnou spojit.

Nezávislý distributor O.K.G. sro - Andrea Veselá, 01-005503

Podobné inzeráty

Zdarma

Kategorie: Móda a zdraví / Kosmetika
Stav: Nové
Město: Brno
Obnoveno: 12.1.2017
Prodejce: Greneia
ID: 11689

Greneia
Share Share Share