Jiříkovo vidění | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Jiříkovo vidění, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu pro děti a mládež "Jiříkovo vidění". Kniha je plná pohádek a jiných příběhů, které podle divadelních her Josefa Kajetána Tyla vypráví dětem Vladimír Kavařík. Knihu ilustroval Miloslav troup a vydalo nakl. Albatros v Klubu mladých čtenářů v Praze roku 1973. Kniha obsahuje "Jiříkovo vidění - národní báchorka, Čert na zemi - národní báchorka, Lesní pana aneb Cesta do Ameriky-žertovná báchorka, Tvrdohlavá žena-národ.bách.
Strakonický dudák aneb Hody divých žen- národ.pohádka, Paličova dcera, Paní Marjánka,matka pluku, Pražský flamendr, Bankrotář, Chudý kejklíř, Fidlovačka. Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 275 stran + 16 celobarevných obrázkových stran. Je formátu A4 a na hlavních deskách je zlatá ražba. Celá kniha je tištěna na tvrdším papíře.. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 29.12.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2120857

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share