KOČÁREK TAKO CITY TRAVEL | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

KOČÁREK TAKO CITY TRAVEL, foto 1 Pro děti, Kočárky, nosítka, odrážedla | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

KOČÁREK TAKO CITY TRAVEL
(fialovo-černý)

KONSTRUKCE + HLUBOKÁ KORBA + SPORŤÁK + AUTOSEDAČKA

Nenáročné mamince
Autosedačka použitá 2x
Korba je v pěkném stavu
Sporťák je vhodný na doježdění.
Pláštěnka a síť proti hmyzu
Taška ke kočárku má rozjetý zip.

KONSTRUKCE: Kočárek nabízí přední aretaci koleček, zadní lankovou brzdu a nastavitelné odpružení. Konstrukce má polohovací rukojeť z kvalitní EKO kůže pro snadnou udržbu. Korba má nový systém upevnění tzv. KLIK KLAK a velký prostorný košík.

KORBA:
Korba má speciální houpací segmenty, které se však dají aretovat. Stříška je opatřena přední sluneční clonou a v zadní části odvětrávací síťkou. Součásti korby je dále nánožník.

SPORTOVNÍ: Ocelová konstrukce, střecha s prodlouženým slunečním stínítkem, který pomůže nejvíce v létě. Prodloužený nánožník. Rukojeť je vyrobena z kvalitní EKO kůže. Sportovní korba má plastové polohování pro nohy dítěte a ruční polohování zad. Upevnění sportovní korby na konstrukci je zaručeno pomoci systému KLIK KLAK a to ve směru i proti směru jízdy.

AUTOSEDAČKA: značky Karwala. Autosedačka je vyrobená z plastové skořepiny s rukojeti. Nabízí nám 3 bodové bezpečnostní pásy. Autosedačka má kompletní látkový potah s nánožníkem a součásti ceny jsou adaptéry pro upevnění ke konstrukci. Autosedačka má polohovatelnou rukojeť a froté vnitřní kojeneckou vložku s bederní podpěrkou.

Podobné inzeráty

Kočárek,autosedačka a hračky

Houpací,prostorný,hezky zateplený kočárek po jednom dítěti - trojkombinace- délka v lehu 90 cm,zdarma přidám spoustu hraček a autosedačku.Vše za velmi rozumnou cenu.
Cena: 990 Kč

Kombinovaný kočárek DorJan Cross Country

Prodám kombinovaný kočárek DorJan Cross Country. Udržovaný a plně funkční, po 1 dítěti. Vložná taška s popruhy na přenášení. Polohovací až do lehu, polohování nožiček, madlo, pásy a nánožník, přehazov... Cena: 1 000 Kč
900 Kč

Kategorie: Pro děti / Kočárky, nosítka, odrážedla
Město: Ostrava
Přidáno: 10.2.2020
Prodejce: Leona Sedláčková
ID: 1986855

Leona Sedláčková
Telefon: 731 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share