KREDITA | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Dobrý den, vážený zákazníku, CCMP FINANCE k vašim službám. Specializujeme se na oblast osobního financování mezi jednotlivci, společnostmi atd.
Osobní půjčka: individuální financování automobilu
Osobní půjčka je finanční řešení nabízené společností `` CCMP FINANCE`` v souvislosti s pořízením nového automobilu, nového nebo ojetého, osobního obchodu, akce, společnosti, z bytu nebo dokonce z jeho vlastního domu atd. Představuje se ve formě osobní půjčky a umožňuje vám koupit bez příspěvku nebo získat okamžitě dostupnou nemovitost, je součástí řešení financování, která vám umožní získat novou nemovitost. Stejně jako u všech osobních půjček se sazba během trvání smlouvy nemění. Neváhejte kontaktovat poradce, který vám poskytne další informace o těchto nabídkách a APR (roční globální efektivní sazba) související s vaší osobní žádostí o půjčku na auto. Další informace nás můžete kontaktovat na následujících adresách:

Whatsapp: +31635250198

Webové stránky: https://www.facebook.com/ccmpfinances/?referrer=whatsapp

srdečně

Podobné inzeráty

60 000 Kč

Kategorie: Seznámení / Hledám přítele/kamaráda
Město: Mikulovice
Obnoveno: 27.10.2020
Prodejce: Carine
ID: 2016519

Carine
Telefon: +31 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share