Kaktusy a sukulenty | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Kaktusy a sukulenty, foto 1 Dům a zahrada, Dílna | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabízím přebytky sazenic kaktusů a sukulentů. Výběr z velkého množství rodů a druhů, např. z kaktusů - Echinopsisi, Mammillarie, Sulcorebutie, Lobivie, Opuntie/ i mrazuvzdorné/, Notokaktusy, Aylostery, Weingartie, Eriocactusy, Tephrocactusy, ze sukulentů - Aloe, Agave, Haworcie, Crasuly, Euphorbie, Senecia, Pachyphyta a mnoho dalších.Sazenice jsou dobře zapěstované a prokořenělé, stáří od jednoho roku do šesti let. Na přiložených fotografiích je něco málo z toho co mi letos vykvetlo. Cena rostlin se odvíjí podle druhu, velikosti a stáří. Všechny rostliny jsou minimálně 3 roky staré, zapěstované. Odběr je možný buď osobně, nebo je mohu poslat poštou na dobírku, či převodem na účet. Seznam nabízených rostlin zde neuvádím, neboť se mění, ale mohu ho i s cenami na požádání zaslat.
Množství rostlin je omezené, v měsících listopad až březen rostliny nezasílám.

tel: 723322497

Podobné inzeráty

Mladé palmičky - yucca

Prodám několik mladých palmiček yucca - cena 40,-Kč/ks. Zašlu na dobírku nejméně 3 ks. Cena: 40 Kč

Malé palmičky venkovní yucca

Prodám 30ks malých palmiček yucca - venkovní, výš. 20-25cm . Palmičky jsou velice dekorativní a nenáročné na pěstování. Snesou i velmi nízké teploty, jsou vhodné do zimní zahrady nebo na terasu a moho... Cena: 40 Kč
50 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Dílna
Město: Příbram
Obnoveno: 18.7.2021
Prodejce: J.Kymla
ID: 13717

J.Kymla
Telefon: +42 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share