Kocourek hledá domov. | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Kocourek hledá domov., foto 1 Zvířata, Kočky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Claud

Krásný, velký kocour Claud, cca rok starý, se od podzimu potloukal v našem okolí a přiživoval se, kde se dalo. Protože asi vyrostl venku, bez lidského kontaktu, byl divoký a nakonec byl odchycen a dali jsme mu jistotu domova a pravidelné kvalitní stravy. Jeho pozdrav a poděkování zní pokaždé jako nepřátelské syčení a výpady, ale přitom vždy kouká, zda zase dostane tu dobrotu, na kterou čeká. Zprvu se počůrával strachy z neznámého prostředí, ale záhy, když zjistil, že mu u nás nic nehrozí, se naučil chodit na kočičí záchod a nyní již pokaždé trpělivě čeká na svůj příděl dobrého krmení a lžičku tvarohu jako zákusek. Claud potřebuje klidné a pohodové prostředí, kde bude moci žít a mít střechu nad hlavou, kde mu bude hodný člověk pravidelně připravovat jídlo a jistě se za čas z něj stane dobrý společník někde u domečku, kde bude mít své zázemí a nebude se muset strachovat o další žití. Claud asi vyrůstal sám a byl nucen se protloukat tak, jak se dalo, zažil jistě spoustu bojů o svůj život a potravu a proto bychom mu moc přáli, aby získal pochopení hodných lidí, kteří by se o něj chtěli postarat a získat mu důvěru ve své lidi. Nebude to lehké, ale moc bychom mu to přáli, protože je to krásný velký kocour, ale moc lásky mu nebylo dopřáno a tak bude hodně záležet na nových osvojitelích, aby mu tu jistotu dali. První krok již udělal, naučil se chodit na kočičí záchod – a ví, že může být lépe, než tam venku, tzn. že nemusí mít strach o hledání si jídla. Další kroky může udělat jen při pochopení hodných lidí a třeba i časem zjistí, jak je krásné a příjemné pohlazení lidskou rukou. Zatím se o to pokoušíme v rukavici, doposud to bere jen jak nucený dotyk a komentuje to svým výhružným syčením a uhýbáním, ale občas je vidět, jak přivírá oči a užívá si to. Je velice smutné vidět takového krásného kocoura a nemoci si ho pochovat v ruce a podrbat na uchem. Ale pod dobrým a trpělivým vedením se i z takového „divočáka“ může za nějaký čas stát domácí přítel, sice plachý, ale věrný.

Claud je již kastrován, ošetřen proti vnějším parazitům, očkován proti kočičím nemocem a je velice trpělivý a čeká na svou příležitost. Moc bychom mu přáli nový domov u lidí s domečkem, kde by mohl chodit ven a domů.

Podobné inzeráty

Kočky

‼️‼️‼️Pozor pro vsechny útulky, depozita a ty, kteří hledají domov kočičkam‼️‼️‼️
Apeluji a varuji před tímto sadistou, který si s oblibou adoptuje kočičky/koťátka z útulků, depozit a jeví se jako zk...
Cena: Zdarma

Hledají domovy.

Kočičí depozit ve Václavicích u Liberce hledá domovy pro zachráněné kočičky. Dospělé kočky odcházejí kastrované a očkované, koťata jsou očkovaná. Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Zvířata / Kočky
Druhy koček: Ostatní Město: Liberec
Obnoveno: 8.6.2023
Prodejce: Jitka Nezdarová
ID: 2185913

Jitka Nezdarová
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share