Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Kouzelný kolotoč | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Kouzelný kolotoč, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám pohádkovou knihu pro děti "Kouzelný kolotoč". Knihu napsal pro děti Eric Thompson, do češtiny přeložila Eva Ruxová a bohatě ilustroval Stanislav Duda. Vydalo nakl. Albatros v Praze roku 1982.. Jde o 1.vydání. Kniha je určena pro čtenáře od 8 let. Nerozlučné bratrstvo v polopohádkovém světě tvoří pes Richard, hlemýžď Ferdinand, velká parádnice kravička Gertruda, majitel kolotoče pan Mopa, květinář pan Hopa, holčička Alenka, notorický spáč ušák Filip a kouzelný panáček Jonáš. Ti všichni společně podnikají výpravy za nejrůznějšími dobrodružstvími, výpravy plné hravosti a bohaté na komické situace. Ani jeden neváhá poomoci druhému. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu i s obalem a má 125 stran. Celá kniha je tištěna na silnějším papíře a je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek pro děti.
Nabídněte. Rodová Jarka

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.2.2024
Prodejce: jarka
ID: 1971033

jarka
Telefon: +42 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share