Král Krysa, Ona | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Král Krysa, Ona, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám dvě knihy:
1. James Clavell -" Král Krysa" - kniha je superbestseller o boji o přežití v japonském koncentráku. Knihu vydalo nakl. Votobia v Olomouci v edici Perennia, sv. 2. v roce 1993. Je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 365 stran. Je jako nová, vhodná i jako pěkný dárek pro čtenáře napínavých děl.
2. Lawrence Ferlinghetti - "ONA" - Experimentální novela „Ona“ zaujímá ve Ferlinghettiho díle význačné postavení. Francouzský kritik Pierre Lepape ji nazval snovým labyrintem napsaným s neuvěřitelnou verbální virtuozitou. Kniha je fantastickou směsí několika tvůrčích přístupů – symbolického, expresionistického i surrealistického. Vydalo nakl. Votobia v Olomouci roku 1997. je v perfektním, nepoškozeném stavu a má 140 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.11.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2432142

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share