Krásní vyškolení chlapci a dívky Štěňata Jack Russell s rodokmenem | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Krásní vyškolení chlapci a dívky Štěňata Jack Russell s rodokmenem, foto 1 Zvířata, Psi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Rozkošný velmi malé čisté plemeno Jack Russell teriér Chlapci a dívky. Oba rodiče jsou rodinnými mazlíčky a jsou vidět se svými štěňaty.
Tito malí byli léčeni blechami a červy, podstoupili úplnou kontrolu veterinářem, mikročip a absolvovali kompletní očkování. Originální štěňata chovaná doma a jsou nyní k dispozici. Tyto děti jsou dobře socializované a denně se s nimi manipuluje od narození. Skvělé kolem ostatních psů a koček. Rádi hrají na zahradě remorkér a míč. Je vidět oba rodiče.

Podobné inzeráty

Prodáme štěňátka moskevského strážního psa

Prodáme štěňátka německého ovčáka bez p.p. Hledáme pro naše psí miminka páničky, pro které je pes parťák a na jen hlídač. Jedině k domečku se zahradou, do bytu štěně neprodáme. Maminka bez p.p., 38kg.... Cena: 6 000 Kč

Bílé / šedé a černé pomeranské psy na prodej

Příští týden v pondělí (7. června) to bude 11 týdnů. a připraven být převezen do svých nových domovů po prvním jmenování veterináře příští týden.
Rodiče jsou naši rodinní mazlíčci, takže je můžete na...
Cena: 5 000 Kč
5 000 Kč

Kategorie: Zvířata / Psi
Druhy psů: Jack russell terrier Město: Chrudim
Obnoveno: 22.7.2021
Prodejce: Jack Russell
ID: 2075338

Jack Russell
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share