Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Krmíme zdravě a ekonomicky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Krmíme zdravě a ekonomicky, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu "Krmíme zdravě a ekonomicky"- podnikáme s brázdou Knihu sepsal Václav Jambor a Zdeněk Veselý a vydalo ji Zemědělské nakl. Brázda v Praze roku 1992.Kniha má tyto části: Krmné normy a krmné dávky, Konzervace krmiv, Výživa a krmení skotu, koz, ovcí, koní, králíků, prasat, drůbeže, Výživa a zdraví zvířat, Význam výživy hospod.zvířat, Krmiva, jejich hodnocení a charakteristika...Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu a má 145 stran. Je jako nová.
Nabídněte. Jarka Rodová.

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 28.2.2024
Prodejce: jarka
ID: 1985917

jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share