Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Levné ubytování České Budějovice penzion | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Levné ubytování České Budějovice penzion, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Levné ubytování v Českých Budějovicích v penzionu Minor je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty. Recepce penzionu ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Penziony České Budějovice nabízí příjemné ubytování za nejlepší ceny, chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.

Krátkodobé nebo dlouhodobé ubytování České Budějovice s komfortním vybavením, vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou vám zaručí příjemný pobyt, penzion Minor vám po předchozí dohodě s recepcí umožní pobyt se psem.

Penzion České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Krátkodobé či levné dlouhodobé ubytování České Budějovice vám umožní parkování osobních i dodávkových automobilů zdarma před penzionem nebo za poplatek na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.
Hotely a penziony v Českých Budějovicích vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou, a přitom velice zajímavou dovolenou.
Ubytování v soukromí se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdáleno pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.
Ubytování v Českých Budějovicích vám může zpříjemnit romantická cesta do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.
Levný penzion České Budějovice, vám poskytne ideální možnost odpočinku a přispěje ke splnění vašich představ o příjemném ubytování.

890 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: České Budějovice
Přidáno: 22.12.2023
Prodejce: Irena Srbová
ID: 2439126

Irena Srbová
Share Share Share