Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Londýn - příběh nejslavnějšího města na Zemi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Londýn - příběh nejslavnějšího města na Zemi, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám velkou, silnou knihu "Londýn"- příběh nejslavnějšího města na Zemi. Napsal ji Edward Rutherfurt a do češtiny přeložil Václav Viták. Vydalo nakl. BB/art v Praze roku 1999. Jde o 1.vydání v českém jazyce. Rutherfurdova románová sága plyne jako povodí řeky Temže srdcem tohoto města od dob, kdy na ostrov přišli Římané, kteří zde položili základy budoucího Londýna, dál pokračuje šestnácti stoletími až k viktoriánským inženýrům, kteří dali městu jeho světoznámý Tower Bridge, a pozvolna se ubírá do naší současnosti, kde končí v nové moderní londýnské čtvrti Docklands. Prostřednictvím podmanivých a dobrodružných příběhů desítek pozoruhodných hrdinů se čtenář stává svědkem vzniku Londýna a jeho narůstající moci, slyší ozvěny historie v jeho kamenných zdech a účastní se úžasného mirákula, které přetrvává do dnešních dnů….. Kniha je v pěkném, nepoškozeném stavu a má 815 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. J.Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 2.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2434537

Jarka
Share Share Share