MONTÉR VZDUCHOTECHNIKA/ ELEKTRO 19-20€/hod. Německo | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Zvýrazněný inzerátstar
MONTÉR VZDUCHOTECHNIKA/ ELEKTRO 19-20€/hod. Německo, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Popis pozice:
Do Saska a Bavorska přijmeme montéry vzduchotechniky.

Požadujeme:
– Vyučení/ praxi v oborech VZDUCHOTECHNIKA A ELEKTO
VYhl.50 + zkušenosti se zapojováním klimatizačních zařízení do provozu
– Osobní automobil – aktivní řízení nutností
– Komunikativní znalost NJ podmínkou
– Spolupráci na ŽL + A1.

Nabízíme:
– Stabilní dlouhodobou práci v Německu.
– Mzdu od 19 €/hod.
– Slušné ubytování zdarma.
– Možnost vyplacení zálohy až 400 EUR měsíčně.
– Možnost práce v turnusech/přesčasů.