× Inzerát není aktivní

Marry hledá domov | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Marry hledá domov, foto 1 Zvířata, Psi | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma


srpen 2016

•hospitalizována kvůli zlomenině

•info o příspěvku


Marry má zlomeninu kondylu humeru v levém loketním kloubu, kterou má operovanou 23.12. a fixovanou pomocí šroubů. Ty se budou vyndavat nejdříve za 6 týdnů, teprve v té době se uvidí, zda bude nutná další reoperace. Zda má, nebo nemá přetržené vazy v loketním kloubu zatím bohužel není jisté. Kloub je volný a vzhledem k prodělaným traumatům není jasné, zda jsou vazy jen natažené, zhmnožděné, nebo přetržené. Otázkou je také, jak se celý stav bude vyvíjet dál, protože zlomenina je v růstové zóně a může se stát, že proto, že se růstová zóna narušila, bude kost, tedy i celá končetina, růst pomaleji, než by měla a může být tedy v dospělosti kratší a slabší, deformovaná atd.
Dále má zlomeninu několika zápěstních kůstek (carpu) na pravé přední noze. Toto zranění se hojí klidovým režimem a fixací - obdoba dlahy u lidí. Není možné ani s výhodou ho řešit chirurgicky. Nelze vyloučit, že během hojení dojde k drobným srůstům v zápěstí a v budoucnu může být zhoršená hybnost kloubu.
A také má zlomeninu kosti sedací (části pánve) na levé straně. Zlomenina se také hojí přísným klidovým režimem a hojení bude trvat několik týdnů.

Podobné inzeráty

Prodám domácí kotec pro pejska.¹

Prodám 1,5 roků starý kotec pro pejska, plastové dno ,dvoje dvířka ,přidám držáky na misky ( 1x na vodu, 1x na granule) nerezové ,kotec top. Stav rozměry.
Výška 80 cm
Šířka 70 cm
Délka 110 cm

Br...
Cena: 800 Kč

zimní obleček pro psy

Prodám krásný obleček pro krátkosrsté plemeno (použitý pro chrt-lurcher,2 sezony,nepoškozený)
Materiál odolný mrazem, až do -30
Vyteplená vložka,zespodu nastavitelná páska s přezkou
Velikost od výr...
Cena: 800 Kč
1 000 Kč

Kategorie: Zvířata / Psi
Druhy psů: Ostatní Město: Liberec
Přidáno: 11.1.2017
Prodejce: www.sancezviratum.cz
ID: 1837788

www.sancezviratum.cz
Share Share Share