Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Městečko na dlani | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Městečko na dlani, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám starou knihu "Městečko na dlani". Knihu napsal Jan Drda a ilustrovala Helena Zmatlíková. Vydalo nakl. Československý spisovatel v Praze roku 1953. Jan Drda ve své románové prvotině popisuje proud zážitků z vlastního dětství na rodném Příbramsku a také vyprávění lidových vypravěčů o starých dobách kraje. Nejkrásnější postavou vedle spravedlivého neznaboha starosty Františka Buzka, je Matěj Řezáč havíř a pytlák, znázorňuje zdravý, živočišný živel, chytrost, odvahu....... Kniha je v pěkném,nepoškozeném stavu a má 285 stran. Na obalu knihy jsou již známky používání.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 9.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2056111

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share