NOVÉ! Set pro Barbie, šaty+korunka+parfém+náušnice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

NOVÉ! Set pro Barbie, šaty+korunka+parfém+náušnice, foto 1 Pro děti, Hračky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Souprava pro panenku Barbie, NOVÉ, nádherné bohaté fialové šaty s krajkovými volány + stříbrná korunka + parfém + stříbrné náušnice, šaty mají rozepínání na suchý zip, oblečení na panenku o velikosti cca 30 cm. Nádherné bohatě zdobené dlouhé šaty, fialové lesklé (trošku více fialové), vršek je zdobený fialovou výraznou mašlí s perličkami, na přední straně je sukně zdobená bohatými fialovými volány a krajkovými volány se zlatým potiskem s přesahem (na rubu stříbrný), stříbrná korunka, fialový flakón parfému a stříbrné náušnice. Prodává se bez figuríny. Pokud se bude některý z doplňků, v případě zájmu o více setů, opakovat, je možno ho vyměnit za jiný. Mohu zaslat poštou nebo zásilkovnou. Případně možno osobní odběr Brno. Podívejte se i na ostatní moje nabídky, dám do jedné obálky, ušetří se poštovné.

Podobné inzeráty

Prodám dívčí kabelku. Lýková s růžovým lemováním. Délka 17 cm, šířka 16 cm. Perfektní stav, cena jen 69,-Kč

Prodám dívčí kabelku. Lýková s růžovým lemováním. Délka 17 cm, šířka 16 cm. Perfektní stav, cena jen 69,-Kč Cena: 69 Kč

NOVÉ! Set pro panenku Barbie, halenka + kalhoty + boty + ram.

Souprava pro panenku Barbie, NOVÉ, krásná halenka + kalhoty + kotníčkové boty + ramínko, rozepínání na suchý zip, oblečení na panenku o velikosti cca 30 cm. Krásná halenka/tričko s dlouhým rukávem, bí... Cena: 75 Kč
80 Kč

Kategorie: Pro děti / Hračky
Město: Brno
Přidáno: 21.4.2021
Prodejce: Radka
ID: 2051904

Radka
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share