NOVÉ! Set pro panenku Barbie, šaty+boty+korunka | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

NOVÉ! Set pro panenku Barbie, šaty+boty+korunka, foto 1 Pro děti, Hračky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Souprava pro panenku Barbie, NOVÉ, nádherné modro fialové šaty s krajkou, třpytkami a motýlky + fialové zdobené boty + stříbrná korunka, šaty mají rozepínání na suchý zip, oblečení na panenku o velikosti cca 30 cm. Krásné zdobené dlouhé šaty s fialovou tylovou krajkou spadlou přes ramena s barevnými motýlky posetou třpytkami, modré lesklé dlouhé, na přední straně je sukně zdobená fialovou krajkou bohatě zdobené většími a menšími třpytkami - ve skutečnosti se mnohem více třpytí, vysoké zdobené fialové botičky a stříbrná motýlková korunka. Prodává se bez figuríny. Pokud se bude některý z doplňků, v případě zájmu o více setů, opakovat, je možno ho vyměnit za jiný. Mohu zaslat poštou nebo zásilkovnou. Případně možno osobní odběr Brno. Podívejte se i na ostatní moje nabídky, dám do jedné obálky, ušetří se poštovné.

Podobné inzeráty

Prodám dívčí kabelku. Lýková s růžovým lemováním. Délka 17 cm, šířka 16 cm. Perfektní stav, cena jen 69,-Kč

Prodám dívčí kabelku. Lýková s růžovým lemováním. Délka 17 cm, šířka 16 cm. Perfektní stav, cena jen 69,-Kč Cena: 69 Kč

NOVÉ! Set pro panenku Barbie, tričko + sukýnka + boty + ramínko

Souprava pro panenku Barbie, NOVÉ, tričko + volánková sukýnka + botičky + ramínko, rozepínání na suchý zip, oblečení na panenku o velikosti cca 30 cm. Bílé tričko s duhovým obrázkem, krásná sukýnka, v... Cena: 65 Kč
75 Kč

Kategorie: Pro děti / Hračky
Město: Brno
Přidáno: 20.11.2021
Prodejce: Radka
ID: 2110821

Radka
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share