Nabídka práce: Kontrolor kvality | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pro našeho klienta, významnou společnost v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné pracovníky na pozici Pracovník/kontrolor kvality.

Náplň práce:

Kontrola kvality dílů dle norem nastavených společností
Technické zajištění vizuální kontroly, opravy a třídění dílů
Zabezpečení kvality, zejména pak ve vykonávání vizuální kontroly, oprav, třídění, logistických služeb převážně v oblasti automobilového průmyslu

Požadujeme:

Porozumění českému jazyku
Manuální zručnost
Smysl pro detail, dobré rozpoznání barev
Ochotu pracovat v třísměnném provozu
Ochotu pracovat i noční směny
Spolehlivost
Dochvilnost
Samostatnost
Flexibilitu

Nabízíme:

Finanční ohodnocení 100 - 125 Kč čistého na hodinu
Možnost vysokých výdělků a odměn dle výkonu
Jistotu a dlouhodobou spolupráci
Zajímavou práci v mezinárodní firmě v oblasti automobilového průmyslu
Důkladné zaškolení
Příjemný a přátelský kolektiv

Nástup: ihned/dle dohody

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás, prosím, kontaktovat.

Děkujeme.