O dvanácti měsíčkách,O žabáčkovi,Statečný voják,Mořské pohádky - pro děti od 6 let | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

O dvanácti měsíčkách,O žabáčkovi,Statečný voják,Mořské pohádky - pro děti od 6 let, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám 4 kusy sešitových pohádek pro děti " O dvanácti měsíčkách", "O žabáčkovi", "Statečný voják", "Mořské pohádky". Všechny vydalo Lid.nakladatelství v edici "Pírko ptáka Ohniváka". Všechny sešity jsou tištěny na tvrdém papíře.
1. O dvanácti měsíčkách - přeložila H.Kotyrová a ilustroval P.Foltera. Vydáno v roce 1972, sv.53 Perfektní, nepoškozený stav a má 33 stran.
2. O žabáčkovi - napsal Luciano Capuany, do češtiny přeložila Eva Ruxová a ilustrovala E.Tomanová. Vydáno v roce 1969, sv.29. Perfektní, nepoškozený stav a má 33 stran.
3. Statečný voják - ruskou pohádku přeložil J.Tichý a ilustroval M.Romberg.. vydáno v roce 1969, sv.21. Perfektní, nepoškozený stav a má 33 stran.
4. Mořské pohádky - napsala J.Moravcová, ilustroval J.Faigl. 1.vydání. Vydáno v roce 1970, sv.31.Perfektní, nepoškozený stav a má 33 stran.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 3.12.2023
Prodejce: Jarka
ID: 2211567

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share