Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

O kouzelném ptáku Zymyrykovi a jiné pohádky | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

O kouzelném ptáku Zymyrykovi a jiné pohádky, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám velkou, krásnou knihu ruských pohádek "O kouzelném ptáku Zymyrykovi a jiné pohádky". Jsou to pohádky středoasihské a kavkazské. Knihu sepsali V.A.Černý, M-Tvrdíková a Ivo Vaculín. Ilustroval ji Pavel Sivko. Vydalo Lidové nakladatelství v Praze roku 1985 v edici Zvonky, sv.3. Kniha je v perfektním,nepoškozeném stavu. Je formátu A4 a má 300 stran. V knize jsou pohádky Kazachů, Gruzínů, Uzbeků, Turkmenů, Kavkazských národů........ Je jako nová, vhodná i jako krásný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 8.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2126374

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share