× Inzerát není aktivní

OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÉHO CENTRA - OKUMA | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

OBSLUHA CNC SOUSTRUŽNICKÉHO CENTRA - OKUMA, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Předpoklady:

 Praxe v oboru výhodou
 Práce s PC
 Samostatnost

Nabízíme:

 Stravenky v hodnotě 100 Kč
 Sick days
 Prodloužená dovolená nad rámec zákonné dovolené
 Roční bonusy
 Přátelské prostředí rodinné firmy
 Jednosměnný provoz
 Flexibilní pracovní doba

Chcete pracovat a přitom se nestresovat, přijďte k nám.
Společnost Lynax s.r.o. se nachází přímo u řeky Sázavy. Krásnou procházku podél řeky si zajdete na dobrou hotovku. Pokud máte chuť pracovat a podpořit svojí prací naši společnost, tak právě na Vás čekáme.

Na pracovišti budete s kolegou, který Vám do začátku pomůže.
Na CNC centrum OKUMA Vás zaškolí profesionální školitel.

Lokalita: Brodce – Týnec nad Sázavou

Podobné inzeráty

LEHKÁ MANUÁLNÍ PRÁCE PRO MUŽE A ŽENY (doprava zdarma)

Informace o pracovním místě
Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických proc...
Cena: 20 000 Kč

Specialista expedice zboží

- Místo výkonu práce: Křimice

Náplň práce:

- vybalování vrácených zásilek
- kontrola textilu a obuvi
- náprava závad
- tisk etiket a skenování kódů
- příprava pro expedici

Požadujeme:

Cena: 17 000 Kč
21 000 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Jiné Město: Benešov
Obnoveno: 29.6.2019
Prodejce: Helena
ID: 1961434

Helena