× Inzerát není aktivní

OK Omega+ na podporu metabolismu a zdravé srdce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

OK Omega+ na podporu metabolismu a zdravé srdce, foto 1 Móda a zdraví, Doplňky stravy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabízím Vám 100% přírodní produkt české výroby od firmy OKG, který výrazně upravuje metabolismus tuků ve Vašem těle a tím podpoří proces hubnutí a dále je ideální pro harmonizaci cévního systému a udržuje Vaše srdce zdravé
.....................................OK OMEGA + (115 ml) (v příchutích natur nebo máta)...............................

Má na starosti několik zásadních funkcí, kterými výrazně pozitivně zasahuje do procesů v našem těle a tak napomáhá k udržení výborné zdravotní kondice:
1/OCHRANA ORGANISMU: posílí ochranu Vašeho organismu proti nebezpečným účinkům civilizačních vlivů, podpoří zdravý stav a funkci Vašeho srdce a cév, pomůže udržet žádoucí hladinu cholesterolu a normální krevní tlak. Stimuluje obranyschopnost Vašeho organismu.
2/ODBOURÁVÁNÍ TUKŮ: příznivě ovlivní látkovou výměnu - metabolismus tuků v těle a tím povzbudí odbourávání tuků v těle, napomůže upravení Vaší tělesné váhy.
3/VLASY, NEHTY A PLEŤ: podpoří revitalizační procesy a přispěje k žádoucí kvalitě a pěknému vzhledu Vaší kůže, nehtů i vlasů.
4/PREMENSTRUAČNÍ SYNDROM: usnadní ženám překonávání premenstruačních potíží a průvodních projevů období přechodu.
SLOŽENÍ: brutnák lékařský - olej ze semen, pupalka dvouletá - olej ze semen, řepka olejná - olej ze semen, vitamín E (denní dávka 10 ml přípravku obsahuje 10 mg vitamínu E, tj. 83% doporučené denní dávky), přírodní aromata (máta)

Doporučené dávkování: 1-2x denně 1 čajová lžička (cca 5 ml) a zapít tekutinou

POŠTOVNÉ A BALNÉ SAMOZŘEJMĚ ZDARMA !!! V okrese Nymburk zavezu zboží k Vám osobně

Jako všechny produkty OKG je produkt OK OMEGA+ v obou příchutích notifikován na Ministerstvu zdravotnictví České republiky

Věra Vlčková,nezávislý obchodní partner OKG, reg.číslo 03-00753

Podobné inzeráty

930 Kč

Kategorie: Móda a zdraví / Doplňky stravy
Město: Nymburk
Obnoveno: 14.7.2017
Prodejce: Věra Vlčková
ID: 55317

Věra Vlčková
ověřený uživatel
Share Share Share