× Inzerát není aktivní

OPERÁTOR/KA VÝROBY VYŠKOV | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáte dlouhodobou práci v automobilovém průmyslu u stabilního zaměstnavatele? Očekáváte za dobře odvedenou práci dobré platové ohodnocení s řadou benefitů? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, který je předním dodavatelem do automobilového průmyslu, a zabývá se výrobou součástek pro významné automobilky více než 300 světových značek, hledáme pracovníky na pozici Operátor/ka výroby.

Operátor/ka výroby Vyškov plat až 22 500 Kč.

Náplň práce
Práce na výrobních linkách
Balení, vážení, kontrola a správné etiketování
Pravidelná údržba stroje
Kontrola u nařízených výrobků
Vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce: Vyškov

Požadujeme
ZŠ/SOU vzdělání
Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, pozorovací schopnosti
Praxi na obdobné pozici výhodou
Základní znalost práce na PC
Ochotu pracovat v nepřetržitém 8 až 12-ti hodinovém provozu

Nabízíme
Finanční ohodnocení 13.800 Kč – 22.500 Kč
Příplatek na stravu a čištění oděvů
Kvartální bonus za 100% docházku až 3000 Kč
Zdarma vstupní lékařskou prohlídku a pracovní oděv
Možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace
Odměnu za každého doporučeného nového pracovníka 1000 Kč

Možnost ubytování ve Vyškově