Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Okamžitý nástup do práce za 160 Kč/h, DPČ, 2500,- Příspěvek Prostějov | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Požadujeme:
Základní vzdělání nebo výuční list
Zodpovědnost
Plnoletost
Manuálně zruční

Nabídka
160 kč/h hrubého včetně zákonných příplatků
DPČ
2500,- měsíčně příspěvek na dopravu nebo ubytování (příspěvek je i na vlastní bydlení)
Nabízíme ubytování na zrekonstruované ubytovně
Odměna za řádnou docházku
Zálohy po 50 odpracovaných hodinách (4 směny)

Pracovní náplň:
Výroba součástek a dílů na auta (pružiny a stabilizátory)
Obsluha stroje (vkládání a vyjmutí výrobku ze stroje)
Následné balení do krabic
Navěšování na háčky
Dát výrobek do stroje, čekat až provede stroj svůj úkon a následně výrobek odejmout
12 hodinová směna krátký dlouhý týden
možnost přesčasů

Poznámka:
Pojďte si k nám prohloubit vaše zkušenosti a zkuste práci, která Vám bude udělena na míru vašich zkušeností.
Neváhejte a hlaste se co nejdříve i kdyby jste chtěli nástup za 2 týdny. Místa se plní rychle :)

160 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: Jiné
Typ smlouvy: Agentura Město: Prostějov
Obnoveno: 18.1.2021
Prodejce: Kristýna Maliníková
ID: 2027731

Kristýna Maliníková