Ošetřovatel koní, zemědělský dělník, jezdec, podkoní | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ošetřovatel koní, zemědělský dělník, jezdec, podkoní, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Jezdce, ošetřovatele koní nebo zemědělského dělníka ke koním přijme chovná stáj na okraji Prahy 10. Jedná se o chov plnokrevných koní. Přijmeme muže nebo ženu s možností ubytování přímo v areálu. Podmínkou je dodržování zákazu kouření v areálu. Mzda dohodou.

Podobné inzeráty

Svářeč CO2

Náplň práce:
-svařování materiálu dle výkresové dokumentace - CO2
-skládání materiálu a následná kontrola svárů
-případné provádění svárů
-zodpovědnost za dodržování požadované kvality

Míst...
Cena: Zdarma

Operátor výroby – automotive

Místo výkonu: jižní Čechy – České Velenice
- obsluha stroje se základní znalostí práce na PC
- 3 směnný provoz
Co požadujeme:
- uživatelská znalost práce na PC
- praxe v automotive...
Cena dohodou

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Praha 10
Obnoveno: 21.11.2020
Prodejce: Ludvík Hess
ID: 2019361

Ludvík Hess
Telefon: 602 XXX Ukázat celé