Ostraha - MZE Přerov pro OZP | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ostraha - MZE Přerov pro OZP, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáme spolehlivé strážné
Místo vhodné pro invalidní důchodce nebo OZZ.
Pracoviště: Wurmova 606/2, 750 02, Přerov
Náplň práce:
obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému a PC, ostraha objektu, obchůzky, kódování, kontrola objektů kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám,pravidelné obchůzky,pracovní doba v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
- práce ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
- práce na HPP
- výplata mzdy v termínu
- mzda: 99,90 Kč/hod.
- nástup ihned
- příspěvek na profesní zkoušku – Certifikát strážného
Benefity:
- náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance s OZP 10.200 Kč
- zvýhodněný firemní tarif - Vodafone
- příspěvek na dopravu
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- Certifikát strážného výhodou
- první kontakt pouze telefonicky nechodit na pracoviště
- bezplatná linka 800991188
- nebo 723 612 506 vždy v Po – Pá od 8:00 – 14:00 hod.