× Inzerát není aktivní

Ostraha pro OZP, SAKO Spalovna Brno, až 124Kč/hod., zkrácený úvazek, náborák 10.200 Kč | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Staňte se členem bezpečnostního týmu, který se stará o bezpečnost objektu. Hledáme osoby na pozice ostrahy.
Pracoviště: Sako Brno, Spalovna, Jedovnická 4247, 628 00 Brno - Židenice

Náplň práce:
• pochůzková a kontrolní činnost
• práce s PC
• EPS/EZS
• komunikace s klienty
• kontrola osob a věcí
Nabízíme:
• HPP
• 123,80Kč/hod.+ příplatky
• stravenky
• zkrácený úvazek 6hod.
• nepřetržitý provoz
• roční bonusy
• dlouhodobou spolupráci
• zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí na trhu
• náborový příspěvek 10.200kč za přivedení pracovníka s OZP
• Chráněné místo pro invalidní důchodce a osoby se zdravotním omezením (OZP)

Požadavky:
• výpis rejstříku trestů,
• reprezentativní vzhled,
• certifikát strážného výhodou - možnost dodělání do 1 měsíce
• znalost EPS/EZS výhodou.

První kontakt telefonicky na bezplatné lince 800 99 11 88, po-pá 8-13hod.