Ostraha pro OZP - SKANSKA Staré Město | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ostraha pro OZP - SKANSKA Staré Město, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

FORCORP GROUP spol.s.r.o. - zaměstnavatel na chráněném trhu práce.
Hledáme nové pracovníky na pozici strážný.
Volné místo určeno pro osoby s invaliditou a OZZ (OZP).
Pracoviště: Brněnská 1711, 686 03 Staré Město
Náplň práce: ostraha a kontrola objektu, obchůzky, kódování, pravidelné obchůzky.
Nabízíme:
- pracovní smlouva - HPP
- mzda - 113,60 Kč/hod.
Požadavky:
- čistý RT
- Certifikát strážného nutný!
- spolehlivost
Náborový příspěvek 10 200 Kč za přivedení OZP.
Nechodit na pracoviště.
Bližší informace Vám poskytneme na tel.:
800 991 188, 723 612 506, 730 893 357

Podobné inzeráty

Ostraha - Nvision Praha pro OZP

Pracoviště: Nvision P...
Cena: 113 Kč

Vrátný/strážný pro OZP - DMS Horní Bříza

Hledáme spolehlivé vrátné/strážné/.
Místo vhodné pro invalidní důchodce nebo OZZ.
Pracoviště: DMS Horní Bříza, U Vrbky 486, 330 12 Horní Bříza
Nabízíme:
- práce na HPP
- mzda: 106,50 - 115 Kč/hod...
Cena: 106 Kč
113 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Částečný úvazek Město: Staré Město
Přidáno: 24.11.2022
Prodejce: Forcorp Group
ID: 2199577

Forcorp Group
Telefon: +42 XXX Ukázat celé