POMOCNÝ TECHNIK VE VÝROBĚ | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

POMOCNÝ TECHNIK VE VÝROBĚ, foto 1 Nabídka práce, Řemeslné práce | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

V REMANTE děláme věci jinak. Díky našim unikátním technologiím šetříme až 80 % materiálu, který by byl zbytečně použit při výrobě nového kusu. Naši zákazníci si nakoupí autodíly online za ty nejvýhodnější ceny. Už žádné časově a finančně náročné opravy automobilů! Vítejte ve světě repase!

Rozjíždíme nový výrobní projekt a hledáme manuálně zručné borce do výroby.

POMOCNÝ TECHNIK

Pracovní místo: Opava

Náplň práce:

- Demontáž a čištění autodílů
- Pomocné práce ve výrobě

Co od tebe očekáváme:

- Manuální zručnost
- Samostatnost a kreativitu při řešení úkolu, důslednost a zodpovědnost

Dáme ti:

- Mzdu 120 - 130 Kč / hodinu
- Pracovní dobu dle domluvy – spíše v odpoledních hodinách

Víme, že schopný člověk se uplatní vždy, my Ti dáme příležitost. Staň se součástí našeho týmu a napiš nám!

V případě zájmu nám zašli svůj životopis anebo zavolej na telefonní číslo 735 194 751.

Aktuální volné pracovní pozice najdeš na našich webových stránkách https://jobs.remante.cz/