× Inzerát není aktivní

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Penzion Minor České Budějovice Vám poskytne kvalitní krátkodobé ubytování na jednu nebo několik nocí.

Nabízíme také levné dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích, v komfortně vybavených pokojích, uzavíratelné a kamerou monitorované parkoviště. Poskytujeme kvalitní ubytovací služby jako levný hotel České Budějovice.

Řadíme se mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Ubytování České Budějovice je ve všech pokojích i apartmánu plně vybaveno vlastním WC i koupelnou, satelitní televizí, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím.
Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru. Penzion vás každé ráno potěší a zpestří vstup do nového dne kvalitní snídaní. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu do Českých Budějovic.

V ubytování v soukromí České Budějovice se o Vás postará vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemnou a kvalitní levnou dovolenou v klidné a tiché části města.
Ubytování České Budějovice vhodné pro služební cesty, turistiku a také pro dovolenou či rodiny s dětmi, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci pobytu a volného času navštívit.
Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní ubytování, je oblíben pro výhodnou dopravní dostupnost, možnost parkování pro osobní a dodávkové automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly.
Ubytování patří mezi oblíbené levné hotely a penziony v Českých Budějovicích.

490 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: České Budějovice
Obnoveno: 2.10.2023
Prodejce: Jaroslav Srba
ID: 2199583

Jaroslav Srba
Share Share Share