Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice, foto 1 Obchod a služby, Ubytování, hotely | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Penzion Minor České Budějovice je určen hostům, kteří hledají mezi penziony kvalitní a levné ubytování, se snídaní, nedaleko centra města, výstaviště, obchodní zóny a kolejí vysoké školy VŠTE.

Ubytování České Budějovice je skvěle vybaveno, proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu vaší dovolené.

Levný penzion České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál.
Ubytování v soukromí České Budějovice je snadno dostupné vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Patříme mezi hotely a penziony v Českých Budějovicích, pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny.

Rodinný penzion České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti v objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem. Před ubytováním lze parkovat i s dodávkovými automobily.

Ubytování České Budějovice disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubu a nádobím. Wi-fi internetové připojení je dostupné v celém objektu.

Kvalitní levné ubytování v Českých Budějovicích za nejlepší cenu, v pokojích jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a v prostorném komfortně zařízeném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby.

Penzion Minor v Českých Budějovicích důsledně dbá každodenní pečlivý úklid, pokoje a apartmán je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Ubytování v penzionu Minor České Budějovice na jednu nebo více nocí, vhodné pro jednotlivce, manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice, vám zpříjemní snídaňová restaurace, kde jsou každé ráno připravovány kvalitní snídaně za nejlepší ceny.

Hotely a penziony České Budějovice lze využít v rámci levné letní dovolené, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a zajímavé výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

890 Kč

Kategorie: Obchod a služby / Ubytování, hotely
Město: České Budějovice
Přidáno: 21.12.2023
Prodejce: Jaroslav Srba
ID: 2439033

Jaroslav Srba
Share Share Share