Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Plamen duše - historický román | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Plamen duše - historický román, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám krásný román "Plamen duše". Napsala známá spisovatelka Barbara Woodová a vydalo nakl. Knižní klub v Praze roku 1994. Krásná léčitelka Selené jde za svým osudem do starověkíého Babylonu do tajemného pouštního měsza Magny s němými otroky i exotického paláce radosti v Persii. Pozná učení bohyně Isis a a její sen o místě, kde se dostane pomoci léčení, a její pouť za životní láskou - řeckým lékařem vrcholí v Římě císaře Claudia.....Kniha je v perfektním, nepoškozeném stavu i s obalem a má 400 stran. Je jako nová, vhodná i jako krásný dárek pro milovníky historických románů.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 20.2.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2428940

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share