Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

Pohádky z Tygří stezky - pro děti | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pohádky z Tygří stezky - pro děti, foto 1 Hobby, volný čas, Knihy | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Prodám knihu plnou pohádek o zvířátkách "Pohádky z Tygří stezky" Knihu napsal Dmitrij Nagiškun a ilustroval ji Milan Erazim. Vydalo Lidové nakladatelství v Praze roku 1980 v edici Zvonky. Kniha obsahuje pohádky,, které se po staletí vypráví lidé, kteří žijí u krásné řeky Amuru, uprostřed krásné, nespoutané přírody. Lesy jsou zde plné dravé zvěře, krvežíznivých tygrů huňatých medvětů mazaných lišek, hloupých jezevců a v horách vládne horský čert Kakzamu, který mění lidi v kámen, v jezeru sídlí čert Chimu, který pohledem spálí vše na prach, v bažinách zase sídlí jednonohý čert Boko, který každého člověka stáhne do močálu.......To vše se dovíte v amurských pohádkách. Kniha je v pěkném, nepoškozeném stavu i s obalem a má 224 stran. Vhodná i jako pěkný dárek.
Nabídněte. Jarka Rodová

Podobné inzeráty

Malin na pustém ostrově

Prodám knihu pro děti (pro začínající čtenáře) "Malin na pustém ostrově". Knihu napsal Hans Peterson a ilustroval Jiří Fixl. Vydalo nakl.Albatros v Praze roku 1982 v edici První čtení. 1.vydání. Má dv... Cena: Cena dohodou

O zakleté žábě

Prodám knihu slovenských lidových pohádek v češtině "O zakleté žábě". Knihu napsal Ondrej Sliacky a ilustroval Lumír Ševčík. Vydala nakl. Albatros v Praze roku 1985 v edici První čtení. 1.vydání. Kni... Cena: Cena dohodou
Cena dohodou

Kategorie: Hobby, volný čas / Knihy
Město: České Budějovice
Obnoveno: 8.1.2024
Prodejce: Jarka
ID: 2197024

Jarka
Telefon: 606 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share