× Inzerát není aktivní

Pomocná zahradnice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pomocná zahradnice, foto 1 Nabídka práce, Úklid a údržba | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pomocná zahradnice
Hledáme brigádnici na pozici pomocná zahradnice, pracovní doba od pondělí do pátku dle domluvy. Mzda od 100 Kč/hod., výše se odvíjí od náročnosti práce.
Místo výkonu práce – Makov u Předslavi. Nástup možný ihned.
Více informací na tel.: +420 606 082 339

náplň práce: plení plevele, údržba stávajících záhonů, zeleně a ostatní práce na zahradě
nabízíme: zajímavou, nestereotypní práci, příjemné prostředí a přátelský kolektiv
požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zručnost

Podobné inzeráty

úklidové práce

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky- pracovnice na úklidové práce na 8 h úvazek pondělí až pátek od 6 do 14 h, nebo dle dohody možnost úpravy prac.doby.
Nabízíme dobré platové podmínky, přísp...
Cena: 85 Kč

úklidové práce -víkendy

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníky na klasické úklidové práce na 6 h o sobotách a nedělích
směny jsou od 6 do 12, nebo od 12 do 18 h, nebo dle domluvy, nepožadujeme pravidelnost
vždy předem...
Cena: 100 Kč
100 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Úklid a údržba
Město: Klatovy
Obnoveno: 16.8.2019
Prodejce: Lucie Novotná
ID: 1959762

Lucie Novotná