× Inzerát není aktivní

Pomocná zahradnice | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pomocná zahradnice, foto 1 Nabídka práce, Úklid a údržba | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Pomocná zahradnice
Hledáme brigádnici na pozici pomocná zahradnice, pracovní doba od pondělí do pátku dle domluvy. Mzda od 100 Kč/hod., výše se odvíjí od náročnosti práce.
Místo výkonu práce – Makov u Předslavi. Nástup možný ihned.
Více informací na tel.: +420 606 082 339

náplň práce: plení plevele, údržba stávajících záhonů, zeleně a ostatní práce na zahradě
nabízíme: zajímavou, nestereotypní práci, příjemné prostředí a přátelský kolektiv
požadujeme: samostatnost, spolehlivost, zručnost

Podobné inzeráty

pracovník úklidu 3 h

přijmeme pracovníka na úklidové práce na 3 h úvazek v odpoledních hodinách např. od 15 do 18 h na pracoviště v Kuřimi, jedná se o jednoduchou činnost
výplata po týdnu 100,- Kč/h čistého
Cena: Cena dohodou

odpolední úklid

pro pracoviště v Kuřimi přijmeme pracovníka na jednoduché úklidové práce od 15 do 18 h
možnost domluvy na jiný čas, možnost úklidu jen některé dny v týdnu dle domluvy
100,- Kč/čistého na hodinu
po...
Cena: 100 Kč
100 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Úklid a údržba
Město: Klatovy
Obnoveno: 16.8.2019
Prodejce: Lucie Novotná
ID: 1959762

Lucie Novotná