Ponorné. kalové, celonerezové čerpadlo Biox | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Ponorné. kalové, celonerezové čerpadlo Biox, foto 1 Dům a zahrada, Dílna | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Nabízím celonerezové ponorné kalové čerpadlo BIOX, 400/12. Čerpadlo je určeno pro čerpání znečistěné odpadní vody s pevnými příměsemi. Konstrukční charakteristiky:- Těleso čerpadla z nerezové oceli- Oběžné kolo z nerezové oceli- Hřídel z nerezové oceli- Mechanická ucpávka keramika / uhlík v olejové komoře- Plášť motoru z nerezové oceli- Podstavec z nerezové oceli- Napájecí kabel 10 m H07 RN-F se zástrčkou. Motor: Krytí IP 68- Třída izolace F- Jednofázové provedení s trvale zabudovaným kondenzátorem a tepelnou ochranou ve vinutí motoru - Třífázové provedení s vnější ochranou- Samomazná ložiska- Rychlost otáček 2850 ot./min.Použití:- Typ kapaliny: znečistěná voda s pevnými příměsemi do 40 mm- Max. teplota čerpané kapaliny 40°C- Max. ponor pod hladinu vody 7 mAplikace:- Přečerpávání a vyprazdňování znečistěné vody s pevnými příměsemi do 40 mm.- Civilní a průmyslové kanalizace. Čerpadlo má spínací plovák. Nabízené čerpadlo je vyfotografováno na přiložených fotografiích. Vyzvednout je možno osobně nebo po domluvě pošlu poštou. Dotazy na uvedené email adrese, nebo tel. čísle, SMS prosím ne, děkuji.

tel: 723 322 497

Podobné inzeráty

Prodám nový, nepoužitý, dvouválcový kompresor

Prodám nový, nepoužitý dvouválcový kompresor Herkules s bohatým příslušenstvím, motor 220 V/2,2 kW, max. tlak 10 bar, nádrž 50 l, váha 44 kg. Součástí je stříkací pistole, sponkovačka, vrtačka a ještě... Cena: 7 000 Kč
5 900 Kč

Kategorie: Dům a zahrada / Dílna
Město: Příbram
Přidáno: 11.6.2021
Prodejce: kymla
ID: 2062809

kymla
Telefon: +42 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share