Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Práca v sklade s elektornikou | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Do príjemného kolektívu hľadáme nové posily do skladu s elektronikou v Bore u Tachova, ČR.
Práca nie je náročná, možnosť čistého zárobku od 18000 mesačne.
Náplň práce: zaskladňovanie , vyskladňovanie, práca so skenerom, PC, balenie, triedenie, skenovanie čiarových kódov, obsluha VZV a pod.
PONUKAME
HPP
ubytovanie ZDARMA
doprava do/z práce ZDARMA
dochádzkový bonus
príplatky za nadčas
možnosť týždenných záloh
preplácanie cestovného
práca na 2 smeny
obedy/večere zdarma
voľné víkendy
mzda od 90kč na hodinu v čistom
POŽADUJEME
register trestov BEZ ZÁZNAMU- PODMIENKA
vek min.18 rokov
zodpovednosť
Ak ťa už nebaví bývať po rôznych ubytovacích zariadeniach, tak je táto ponuka práve pre teba.
Ubytovanie poskytujeme v rodinnom domčeku (vhodné aj pre páry)

Ak máš záujem a chceš sa dozvedieť viac, kontaktuj nás na tel. čísle 0948000457, alebo emailom

15 000 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Jiné Město: Tachov
Obnoveno: 23.5.2019
Prodejce: WRAP eu, s.r.o.
ID: 1957821

WRAP eu, s.r.o.