Vážení uživatelé,
ke dni 01. 03. 2024 bude ukončen provoz portálu spechato.cz. Od tohoto data nebude možné vkládat nové inzeráty ani stávající inzeráty zvýrazňovat, inzeráty zveřejněné před tímto datem však budou zveřejněné po dalších 30 dnů.

Po uplynutí 30 dnů ode dne 01. 03. 2024 bude stránka spechato.cz nevratně smazána, a to včetně všech inzerátů, osobních údajů uživatelů poskytnutých portálu v souvislosti s registracemi uživatelských účtů a případných záloh těchto údajů.

Děkujeme za pochopení

× Inzerát není aktivní

Práce ve výrobě – 23 500 Kč/měs. + nástupní bonus | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Hledáte dobrou práci v moderním čistém prostředí za dobré peníze? U nás v Kopřivnici ji mít budete! Nabízíme mzdu 23 500 Kč a dalších 25 000 Kč v odměnách navíc. Nastupte ihned a získejte k tomu nástupní bonus 6 000 Kč! Tak neváhejte a volejte ZDARMA na 800 856 856.

Co Vás čeká?
Práce v moderním čistém a klimatizovaném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.
Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Koho hledáme?
Spolehlivé a zodpovědné pracovníky. Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

Co s námi získáte?
Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, průměrnou mzdu 23 500 Kč hrubého za měsíc, nástupní bonus 6 000 Kč a odměny před dovolenou a Vánoci ve výši 15 000 Kč + podíl na hospodářském výsledku, který loni činil 11 000 Kč!
Do práce i z práce můžete využít svozové dopravy na trase z Nového Jičína, Příboru a Frenštátu, která navazuje na směny. Jezdíte raději po vlastní ose? Pak vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až do výše 1 125 Kč.
Také vám nejvíc chutná to, co si nemusíte vařit? U nás máte kompletní oběd jen za 25 Kč!
Pečujete o své zdraví? Využijte zdarma služeb fyzioterapeuta nebo očkování.

Zaujala Vás nabídka?
Pak vyplňte formulář a my se postaráme o zbytek! Chcete bližší informace ihned? Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku, od 8 do 20 hodin. Těšíme se na vás.

23 000 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Řemeslné práce
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Agentura Město: Nový Jičín
Přidáno: 24.9.2018
Prodejce: Hiring Team
ID: 1934848

Hiring Team