Práce ve výrobě v Rožnově s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 18 000 Kč | spěcháto.cz - bazar, inzerce zdarma

Chcete pracovat jen 7,5 hodin denně a vydělat si vyšší mzdu než kdy dřív? A navíc získat NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK V HODNOTĚ 18 000 Kč? Nyní navíc s navýšenou mzdou až 21 800 za měsíc a s výhledem dalšího navýšení. Nastupte ihned, doporučte nám vaše známé a k tomu všemu získejte navíc 5 000 Kč za každého z nich a také odměny 15 000 Kč před dovolenou a Vánoci.

Možnost získat nástupní bonus je časově omezená, tak dlouho neváhejte a zavolejte nám třeba hned na telefonní číslo uvedené níže.


Co Vás v práci čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.


Co Vám nabídneme?

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti, odměny před dovolenou a Vánoci až 15 000 Kč. Přispějeme vám na dopravu do práce až 1 125 Kč za měsíc a užijete si týden dovolené navíc. A k tomu všemu NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK v hodnotě 18 000 Kč!

Možnost získání náborového příspěvku platí pro nástupy do konce roku. Bližší informace ohledně podmínek pro výplatu příspěvku vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

Zdá se vám trávit 12 hodin v práci dlouho? U nás pracujete jen na 7,5 hodinové směny od pondělí do pátku a víkendy si užijete s rodinou!

Rozmazlujete se a cvičíte rádi? V rámci nabízených benefitů si za zvýhodněné ceny můžete zacvičit jógu, spirální stabilizaci nebo bezplatně navštívit našeho fyzioterapeuta.

Také vám nejvíce chutná to, co nemusíte vařit? Nabízíme kompletní oběd jen za 25 Kč!

Rádi byste pracovali v kolektivu svých známých? Doporučte nám své přátele a získejte navíc bonus 5000 Kč za nástup každého z nich!


Koho hledáme?

Každého, kdo je spolehlivý a zodpovědný. Předchozí zkušenosti nejsou nutné, rádi vás zaškolíme.


Zaujala Vás nabídka?

Zavolejte nám na telefonní číslo 778 463 528 a my vám rádi zodpovíme vaše dotazy.Těšíme se na vás!

Podobné inzeráty

Řidič VZV

Hledáte dobrou práci, kde využijete zkušenosti s řízením VZV? Máme ji pro vás v Kopřivnici! Nabízíme mzdu až 23 000 Kč a k tomu svozovou dopravu. Nastupte ihned, doporučte vaše známé a získejte navíc ... Cena: 23 000 Kč

Práce ve výrobě v Kopřivnici s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 18 000 Kč

Chcete dobrou práci v čistém a příjemném prostředí a k tomu navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK V HODNOTĚ 18 000 Kč? Pojďte s námi do výroby v Kopřivnici! Máme pro vás navýšenou mzdu až 24 000 Kč za měsíc, svozo... Cena: 24 000 Kč
21 800 Kč

Kategorie: Nabídka práce / Logistika a doprava
Typ pracovního poměru: HPP
Typ smlouvy: Agentura Město: Rožnov pod Radhoštěm
Obnoveno: 29.10.2019
Prodejce: Veronika Vávrová
ID: 1970637

Veronika Vávrová
Telefon: 778 XXX Ukázat celé
Poslat zprávu prodejci Rozbalit

Dbejte na bezpečnost!
Neplaťte předem, například za dopravu. Nesdělujte svoji adresu ani telefonní číslo při prvním kontaktu. Zjistěte více o bezpečnosti!

Share Share Share